Menu
Your Cart
Free Shipping on Purchases Over 500TL!

Ön Bilgilendirme Formu

SATICI

UNVANI: STİL E-TİCARET  TESKTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADRES: Sardunya Caddesi Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi No:10 Beylikdüzü İstanbul

TELEFON: 0 212 875 42 44

KONU

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nun konusu SATICI’ya ait www.whiteandsimple.com web sitesi üzerinde satışa sunulan tişört ve benzeri tekstil ürünlerinin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uyarınca tarafların hak ve yükümlülükleri hakkında ALICI’yı bilgilendirmektir.

ALICI, www.whiteandsimple.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün özellikleri, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişe konu ürünlerin teslimine ilişkin ön bilgileri okuduğunu, bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda satın almaya ilişkin gerekli onayı verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

SİPARİŞ, ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

ALICI tarafından sipariş edilen ürünlerin özellikleri (renk, beden, kesim, adet) ve satış bedeline ilişkin bilgiler aşağıda ALICI tarafından onaylanmış haliyle yer almaktadır.

Satın alınan ürünler, ALICI’nın yukarıda belirtilen adresine Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla yapılacaktır. Kargo ücreti toplam sipariş miktarına eklenmektedir.

SATICI, düzenleyeceği satış kampanyaları ile kargo bedelinin bir kısmını veya tamamını ALICI’nın toplam sipariş tutarına yansıtmama hakkına sahiptir. Ancak siparişe konu ürünlerin ALICI ve/veya ürünleri teslim almaya yetkilendirdiği kişilerce teslim alınmaması nedeniyle ürünlerin yeniden gönderimi nedeniyle oluşacak kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne konu ürün veya ürünler siparişin SATICI’ya ulaşması ve ürün bedellerinin ödenmesini takiben yasal 30 (otuz) günlük süreyi aşmamak kaydıyla ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak işbu 30 (otuz) günlük süre içerisinde ALICI veya gösterdiği adreste ürünleri teslim almaya yetkilendirdiği kişi veya kişilere teslim edilir. ALICI’nın yetkilendirdiği kişi veya kişilerin ürünlerin teslimatını kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

CAYMA HAKKI

ALICI, işbu ön bilgilendirme formuna konu ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

İşbu süre, malın tüketicinin malı teslim aldığı günden itibaren başlar.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ürünü/ürünleri işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmış olmak kaydıyla SATICI’ya aşağıda detayları belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla ALICI yazılı olarak bildirimde bulunmak zorundadır.

ALICI cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi SATICI’ya yönelttiği tarihten itibaren on (10)  gün içerisinde ürünü aşağıda detayları yer alan SATICI’ya geri göndermek zorundadır.